top of page
Office İki Erkek

Hakkımızda

Uzun yıllar süren eğitim ve mesleki tecrübelerden sonra, 1997 yılında kurulan firmamız. Dikey taşımacılıkta Asansör ve Yürüyen Merdiven ile Endüstriyel Otomasyon konularında faaliyet göstermiş ve kısa zamanda, her iki dalda da AKMETAL markası adı altında Türkiye'de ve yakın çevresindeki pazarlarda aranılan ve güvenilen bir marka haline gelmiştir. 2002 yılına girerken, Kurum Kimliği, ISO9001 ve Yeniden Yapılanma çalışmaları çerçevesinde Grup şžirketleri organizasyonunu benimseyerek, sadece Asansör ve Yürüyen Merdiven konularında faaliyet gösterecek olan firmada, trafik analizi, ölçülendirme, maliyet analizleri gibi aşamalardan başlayan ve satış sonrası servis ile devam eden; Proje, Taahhüt, İmalat, Montaj, Bakım ve Paket Asansör Satışı hizmetleri verilmektedir.

 

Firmamız asansör konusunda, Teknoloji - Emniyet - Kalite ilkelerinden taviz vermeden, dünyanın önde gelen asansör komponent üreticileri ile çalışmaya devam etmenin yanı sıra kendi kumanda yazılımını ekleyerek, global sektörde teknoloji ve hizmet üreten ender ve başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Müşterisinin Kalite, Maliyet, Takvim gibi gereksinimlerine uygun proje çalışması yapmak, çalışanlarının geleceğine ve asansör sektörüne olumlu katkıda bulunmak ve aynı zamanda, piyasada rekabet edebilir yüksek performanslı ürünler elde etmek amacı taşıyan firma olağanüstü bir bir titizlikle çalışmalarına devam etmektedir. Sunulan çözümlerin müşteriye ve projeye özgü olması ve siparişi izleyen tüm aşamaların Avrupa Asansör Standartları'na uygun ele alınması AKMETAL in temel farkıdır.

 

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemlerine uygulayan firma bugüne kadar, Toplam Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkelerini prensip edinerek, yurtiçinde ve yurtdışına yüzlerce önemli asansör ve yürüyen merdiven taahhüdü gerçekleştirmiştir. Biliyoruz ki, Asansör veya Yürüyen Merdiven satın alırken, aslında uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle AKMETAL Grubun amacı size sadece asansör satmak değil aynı zamanda dostluğunuzu da kazanmaktır.

bottom of page