top of page
Modern Ofis

Değerlerimiz

 

Asansör, yürüyen merdiven ve engelli asansör sistemleri üreticisi KOİNS, kurulduğu 1997 yılından bu yana en prestijli ulusal ve uluslararası projelerin içinde yer almaya ve bu projelerin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

 

Üretim gücü, ürün kalitesi ve yaygın servis ağı ile sektörün tercih edilen markası olan KOİNS, mekanlar içerisindeki insan ve yük transferini konforlu, estetik ve güvenilir kılma felsefesiyle sektöre öncülük ediyor.

 

Türkiye’nin sektörde lider firmalarından olan KOİNS, her koşulda sorunsuz çalışma prensibiyle tasarlanan ürünleri ve eksiksiz yedek parça tedarik gücü ile dünyanın 15 ülkesinde tercih edilen ve talep gören önemli markalardan biri olarak öne çıkıyor.

 

Her an, her yerde ve her mekanda sorunsuz çalışma sistemiyle dünyanın pek çok önemli alışveriş merkezi, iş merkezi, üst geçit ve metro projesinde uygulanan KOİNS Yürüyen Merdiven ve Bant Sistemleri, gelişmiş teknolojisi ve ürün kalitesiyle sadece KOİNS’nin değil, ülkemizin de marka değerini arttırıyor.

 

Engelli bireylerin yaşam kalitesini arttırmak için uzun yıllardır yatırımlar ve AR-GE çalışmaları yapan KOİNS, hayatı kolaylaştıran ürünleriyle; hareket kabiliyeti kısıtlı bireylere, hareket zorluğu çeken hastalara, yaşlılara, çocuklu annelere ve çeşitli engellere sahip tüm insanlara, hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor.

 

KOİNS, kurulduğu günden bu yana teknoloji ve AR-GE yatırımlarını durmaksızın sürdürüyor. Bu yatırımların ödülünü sektörün takip edilen firması olarak alan KOİNS, hizmet ve gelişime verdiği desteği durmaksızın sürdürüyor.​

İnanıyoruz ki;

İnsana, doğaya, yasalara ve her alanda saygı başarımızı arttırmak için temel değerimizdir.

 

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve tüm paydaşlarımızın mutluluğu vazgeçilmez değerimizdir.

Müşterilerimiz velinimetimizdir.

İşimizin ve hizmetimizin mükemmelliği bize başarıyı getirir.

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Sözümüzün ve yaptıklarımızın tutarlılığı bizi biz yapan değerlerdendir.

Çevikliğimiz farkımızdır.

Sürekli gelişen dünyada gelişime açık olmak sorumluluğumuzdur.

Kaynaklarımızı ve zamanımızı etkin kullanmak verimliliğimizi arttırır.

Biz farklıyız! Güler yüzlü, yetenekli, enerjik, coşkulu, üretken ekibimizle “Yeni Nesli” temsil ediyoruz.

bottom of page