top of page
Tokalaşma

İş Ortaklarımız

unnamed.png
Uluslararası alanı ve küresel müşteri portföyünü sürekli olarak geliştirerek, 15’i aşkın ülkedeki yerel üretim tesisi ile küresel bir oyuncu durumuna gelmiştir. 
unnamed (1).png
Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini artırmayı, teknolojik yenilikleri takip ederek modern üretim yapmayı, yurt içi ve yurt dışında pazar payını artırarak ekonomiye katkı sağlamayı hedefleyen MEKİSAN, ileriki yıllarda ulaştığı bu hedefleri bir üst seviyeye taşımak için, özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.
images.png
Bugün 10.000m2 fabrikasında son teknoloji ekipmanlarıyla yurt içi ve yurt dışında birçok müşterisinin projelerine en güvenilir çözümleri sunmaktadır.
4-201705221251565 (1).jpg
50 yıllık Alman Schaefer GmbH’nin butonları ile asansör kabinlerimizde kaliteli ve şık çözümler üretiyoruz.
5e5cc0005a957.png
Kalite ve hizmetlere dayanan ve yenilikçiliğe dayanan fabrikası, 20000 metrekarelik bir atölye ve 100 metrelik bir test kulesi dahil olmak üzere 33500 metrekarelik bir zemin kapladı, araştırma konusunda birçok uzmanları bulunmaktadır.
indir.png
Savera
alberto_sassi-logo-1024x300.jpg
Alberto Sassi, 70 yılı aşkın süredir , seçkin müşteri ve distribütörlerden oluşan bir ağ aracılığıyla ürünlerini İtalya'da ve dünya çapında üretmekte ve satmaktadır .
indir (1).png
Gustav Wolf, 130 yılı aşkın şirket geçmişine bakıyor. Bugün şirketler grubu, Almanya, Fransa, Macaristan, Dubai, Çin, Polonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde sekiz adet son teknoloji üretim tesisi içermektedir. Gustav Wolf, asansörler için çelik halatların önde gelen uluslararası üreticilerinden biridir.
bottom of page