top of page
extrema-engelli-asansoru-slim.jpg

Engelli Asansörleri

Yatay Tip Merdiven Asansörleri

Merdiven Asansörü, kabinli asansör kurulumunun mümkün olmadığı noktalarda kullanılmak üzere merdiven üzerinde yatay olarak çalışan, yüksek güvenli engelli asansörleri imal ediyoruz. Merdiven Asansörü ürünün kurulum, bakım, onarımlarını yaparak, yedek parça temini de sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz ilgili mevzuata ve T.C. Sanayi Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur.

İstenilen mesafeye ve konuta özel Merdiven Asansörü üretimleri yapmaktayız. Alanında uzman mühendis kadromuzla geliştirdiğimiz, engelli asansörlerini sizlerin istediği ölçülerde özel olarak boyutlandırıp üretiyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları neticesinde, en yüksek konforlu kullanıcı deneyimini sağlıyoruz.

Merdiven Asansör Fiyatları istenilen özelliklere ve kurulacak alana göre değişiklik göstermektedir.  Ortalama olarak 15.000 TL – 35.000 TL arasında değişmektedir.

Diğer Engelli Asansör modellerimizi de incelemek isterseniz,

-Açık kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Açık Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Kapalı kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Kapalı Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

Asansörlerimizin fiyatları, kalite normları hakkında daha fazla bilgi almak için 444 27 97 telefon numaramızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

bottom of page