top of page
indoor-hotel-view.jpg

Asansör Sistemleri

Asansör Sistemleri

Mimari yapı projelerinin kullanım fonksiyonuna göre, değişken taşıma trafiğine uyumlu asansörler kurmak detaylı analiz ve bütçe gerektirir. Asansör kuyu ölçüleri yeterli olmadığı ortamlarda veya inşaatla parametrelerin değişkenlik gösterdiği yapılarda  ihtiyaç duyulan özel tasarımlara, KOİNS Proje Yönetim Ekibinin her projeye özel asansör sistemleri ile ulaşabilirsiniz.  

HER PROJEYE ÖZEL KOİNS ASANSÖR SİSTEMLERİ

Metro, alışveriş merkezi, hastane, üst geçit, iş merkezi ve üniversite gibi kullanım yoğunluğu yüksek olan kamu alanlarında, maksimum sayıdaki insanın ve yükün minimum zamanda hedeflenen konuma ulaştırılmasının amaçlandığı projelerde; KOİNS Asansör Proje Ekibi, trafik hesabını ve analizlerini en ideal ve en ekonomik şekilde planlayarak; kurumların  maliyetlerini aşağıya çekerek, en fazla sayıda kişiyi, en kısa sürede taşımayı amaçlar. Kullanıcıların ise duraklarda bekleme sürelerini kısaltıp, ilgili destinasyonda konforlu bir şekilde ulaşım imkanı sunar.

Makine Dairesiz Asansörler
2.JPG
Makine Daireli Asansörler
Hidrolik Asansörler
1 ASANSÖR.JPG

Ticari ve Ofis Binaları

Image by Bernard Hermant

KOİNS; konut asansörleri, ticari bina asansörleri, yük asansörleri, araç asansörleri, sedye asansörleri, servis monşarj asansörleri, yamaç asansörleri ve engelli asansör çözümleri ile her bina tipine uygun asansör tasarlar, imal eder ve asansör montajını yapar.

Aynı zamanda KOİNS, yenilenmesi, güvenliğinin arttırılması ve asansör standartlara uygun duruma getirilmesi gereken asansörlere modernizasyon hizmeti sunar. Standart veya özel çözüm KOİNS Asansör Sistemleri, her türlü yapının mimarisine kolaylıkla uyum sağlar.

İlk yerli Asansör Üreticisi KOİNS, tüm mimari projelere özel çözümler sağlayan ürünleri, avantajlı fiyatlara sunarak, pazarda sürdürülebilirliğini amaçlar.

Proje yöneticileri, KOİNS Asansörün sunduğu yerli üretim ayrıcalıklarından bazıları olan montaj sonrası teknik ekip desteği, hızlı yedek parça tedarikini ve asansör bakım-onarım hizmeti ile fayda sağlamaya devam eder.

Ulaşım Sistemleri

Neden KOİNS Asansör Sistemleri Tercih Edilmeli?

Asansör ekipmanlarının % 70’inin Yerli Üretim olması,

Kuyu dibi veya son kat ölçülerinin yeterli olmadığı ortamlara makine dairesiz asansör özel çözümler sunması,

KOİNS Avan Proje Uygulama Ekibi tarafından her binaya uygun avan proje hazırlanması,

TS EN 81- 20 standardına bağlı güvenlik şartlarına uygunluk,

TS EN 81 - 70 (Engelli Erişilebilirlik)/ -71 (Kasıtlı Tahribata Dayanıklılık)/ -73 (Yangına Dayanıklılık)/-77 (Depreme Dayanıklılık)

standartlarına bağlı özel durum şartlarına uygun mekanik ve elektronik tasarımlar sunması,

Mimari projelerin estetik beklentilerine uygun özel asansör kabinleri,

“Uzaktan Kontrol - Erişim” (PLC) sistemi, “Merkezi Denetleme Kontrol ve Veri Toplama” (SCADA) sistemi teknolojisine uyumluluk,

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine sahip olması,

CE sertifika sahibi olması,

3 yıl garanti kapsamı

Asansör Fiyatları 2021

2021 Asansör fiyatlarını etkileyen faktörler neler?

Asansör fiyatları; asansör taşıma kapasitesi, makine dairesinin mevcudiyeti, durak sayısı, seyir mesafesi, asansör kabin tipi, çelik konstrüksiyon ihtiyacı, acil yardım düzeneği, asansör içi haberleşme sistemi, yedek güç kaynağı ve asansör kullanım amacı gibi birçok teknik parametreye göre şekillenir.  

bottom of page