top of page
WhatsApp Image 2021-02-12 at 15.32.56.jp

Engelli Asansörleri

Açık Tip Engelli Asansörleri

Açık Engelli Asansörü, kamu kurumları ve ya özel işletmeler de engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz Açık Tip Engelli Asansörlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz T.C. Sanayi Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur.

Açık Engelli Asansörü ; Normal asansör uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz engelli asansörlerimiz ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında engeli veya rahatsızlığı bulunan kişiler için imalatını yaptığımız Açık Engelli Asansörlerimizin kapasitelerini, kurulum mesafelerini standartları dikkate alarak üretmekteyiz.

Alanında uzman mühendis kadromuzla geliştirdiğimiz, Açık Engelli Asansörlerini sizlerin istediği ölçülerde özel olarak boyutlandırıp üretiyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları neticesinde, en yüksek konforlu kullanıcı deneyimini sağlıyoruz.

Diğer modellerimizi de incelemek isterseniz,
-Kapalı kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Kapalı Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,
-Asansör kurulumunun mümkün olmadığı alanlarda, merdiven üzerinde yatay olarak hareket eden asansör modellerimiz için “Yatay Tip Merdiven Asansörleri” sayfamızı,

Asansörlerimizin fiyatları, kalite normları hakkında daha fazla bilgi almak için 444 27 97 telefon numaramızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

bottom of page