top of page
kapalı-tip-engelli-asansörleri-imalatı.j

Engelli Asansörleri

Kapalı Tip Engelli Asansörleri

Kapalı Engelli Asansörü, okul, hastane, karakol vb. yerlerde engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz kapalı engelli asansörü imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Kapalı Tip Engelli Asansörü imalatlarımız T.C. Sanayi Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur.

Kapalı Tip Engelli Asansör ; Normal asansör uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz engelli asansörlerimiz ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında rahatsızlığı ve ya engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız kapalı tip engelli asansörlerimizin kapasitelerini, kurulum mesafelerini standartları dikkate alarak üretmekteyiz. Kapalı Tip Engelli Asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

2 metre yükseklikten başlayarak istenilen mesafelerde ve istenilen tasarımlara uygun olarak Kapalı Tip Engelli Asansörü üretiyoruz.

Alanında uzman mühendis kadromuzla geliştirdiğimiz, engelli asansörlerini sizlerin istediği ölçülerde özel olarak boyutlandırıp üretiyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları neticesinde, en yüksek konforlu kullanıcı deneyimini sağlıyoruz.

Diğer Engelli Asansör Modellerimiz:

-Açık kabin olarak üretilmiş asansör modellerimiz için; “Açık Tip Engelli Asansörleri” sayfamızı,

-Asansör kurulumunun mümkün olmadığı alanlarda, merdiven üzerinde yatay olarak hareket eden asansör modellerimiz için “Yatay Tip Merdiven Asansörleri” sayfamızı,

Asansörlerimizin fiyatları, kalite normları hakkında daha fazla bilgi almak için 444 27 97 telefon numaramızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

bottom of page